A61/828
KAPESNÍ HODINKY TISSOT
Švýcarsko, Le Locle
20. stol.
Pánské kapesní hodinky z pozlaceného obecného kovu, Ø 4,8 cm, ciferník žluté barvy je značen výrobcem, dělen zlacenými arabskými číslicemi pro hodiny, samostatná vteřinovka, na vnitřním plášti značeno: "JBB MÉTAL PLAQUÉ OR GARANTITO ANS G" a sériové č. "516339", na strojku zn. "15 JEWELS 2 ADJTS. TISSOT LOCLE SWISS 414539".
Jdoucí.