A61/832
UKAZOVÁTKO NA TÓRU
Stříbrné ukazovátko na Tóru v tradiční formě lidské ruky se vztyčeným ukazovákem a dlouhou rukojetí kruhového, v horní části čtvercového průřezu, s reliéfním florálním dekorem, ukončenou kulovitou hlavicí opatřenou závěsem, celková hmotnost 74,33 g, d. 28 cm, značeno "MC-02 STERLING 925", Ag 925/1000. Stav restaurováno. Osvědčení puncovního úřadu.