A61/837
POHÁR CLOISONNÉ
Pohár se zvonovitou kupou a patkou v barokizujícím tvarosloví, zlacené stříbro, celoplošně zdobeno pestrým přihrádkovým cloisonné emailem s florálními motivy. Celková hmotnost 301,05 g, v. 17,5 cm. Značeno: "П.ОВЧИННИКОВЪ" a "2. kokošnikový punc Moskva" s ryzostním číslem 88 zolotniků (Ag 916/1000). Stav A. Osvědčení puncovního úřadu.