A61/838
SOUPRAVA NA VODKU
19. / 20. stol.
Stříbrný kruhový podnos na třech nožkách, s raženým a gravírovaným historizujícím dekorem, opatřen aplikovanými obroučkami slouží jako stojan na šestici stříbrných pohárků a karafu z bezbarvého broušeného skla, se zátkou ze skla završenou stříbrnou korunou zdobenou modrým emailem a osazenou trojicí rubínů. Celková hmotnost stříbra ca 1000 g, Ø podnosu 29 cm, v. pohárků 5 cm, v. karafy 25 cm, Ag 800/1000, 870/1000 a 916/1000 (koruna), R-U, maďarské a ruské puncovní značky, mistrovské značky "МБ" a "AW".
Stav A-B.
Osvědčení puncovního úřadu (2x).