Hlavní stránka > Aukce > 61. aukce militárií, aukce starožitností a uměleckých předmětů > Dvojice stříbrných pohárků, tzv. "Margrethe cups"

A61/839

DVOJICE STŘÍBRNÝCH POHÁRKŮ, TZV. "MARGRETHE CUPS"

Dánsko, Kodaň, Anton Michelsen, 20. stol.
Dvojice stříbrných pohárků osmilistého půdorysu s rozšířenou patkou, zvonovitý tvar, reliéfní dekor stylizovaných florálních ornamentů, vnější plášť zdoben modrým emailem. Celková hmotnost 238,63 g, v. 6 cm. Značeno: "A. MICHELSEN COPENHAGEN / F9 / STERLING DENMARK / X", Ag 900/1000. Stav A. Osvědčení puncovního úřadu.