A61/839
DVOJICE STŘÍBRNÝCH POHÁRKŮ, TZV. "MARGRETHE CUPS"
Dánsko, Kodaň, Anton Michelsen,
20. stol.
Dvojice stříbrných pohárků osmilistého půdorysu s rozšířenou patkou, zvonovitý tvar, reliéfní dekor stylizovaných florálních ornamentů, vnější plášť zdoben modrým emailem. Celková hmotnost 238,63 g, v. 6 cm. Značeno: "A. MICHELSEN COPENHAGEN / F9 / STERLING DENMARK / X", Ag 900/1000.
Osvědčení puncovního úřadu.