A61/840
NŮŽ NA DOPISY
20. stol.
Nůž na otevírání obálek, čepel z leštěného jadeitu, válcovitá rukojeť ze zlaceného stříbra je zdobena světle fialovým guilloché emailem a dvěma stříbrnými aplikami s rubínem a diamantovými routami v podobě vavřínového věnce, zakončená figurkou carského orla s korunou. Ruské puncovní značky, mistrovská značka „A*H“, celková (hrubá) hmotnost 119,87 g, d. 25,3 cm. Ag 88 zolotniků (916/1000), uloženo v dřevěné polstrované etuji zn. "C. E. Bolin".
Osvědčení puncovního úřadu.