Hlavní stránka > Aukce > 61. aukce militárií, aukce starožitností a uměleckých předmětů > Dekorativní dóza - ruské vejce

A61/841

DEKORATIVNÍ DÓZA - RUSKÉ VEJCE

Drobná dóza ve tvaru vejce, zdobená modrým guilloché emailem, vertikálně osazená na zvonovité patce a krychlovém podstavci z leštěného jadeitu, zdobeném aplikami z bílého kovu v podobě carského orla a vavřínových ratolestí, osazeno diamantovými routami a rubíny, stříbro zlacené, ruské puncovní značky, celková v. 8 cm, uloženo v etuji zn. "D & J WELLBY LTD, GARRICK ST. LONDON.", Ag 916/1000 (ca 75 g). Stav A. Etuje - Stav C.. Osvědčení puncovního úřadu.