A61/842
DÓZA ACHÁT
20. stol.
Luxusní kazeta obdélného půdorysu z leštěných destiček z karneolu zasazených ve stříbrné montáži, na čtyřech drobných nožkách, víko zdobeno aplikami ze žlutého a bílého kovu v podobě carského orla a florálních motivů, osazených diamantovými routami a dvěma rubíny, rozměry 9x7x4 cm, ruská puncovní značka, mistrovská zn. "A.H", Ag 875/1000 (ca 80 g).
Stav A/B.
Osvědčení puncovního úřadu.