Hlavní stránka > Aukce > 61. aukce militárií, aukce starožitností a uměleckých předmětů > Dóza achát

A61/842

DÓZA ACHÁT

20. stol.
Luxusní kazeta obdélného půdorysu z leštěných destiček z karneolu zasazených ve stříbrné montáži, na čtyřech drobných nožkách, víko zdobeno aplikami ze žlutého a bílého kovu v podobě carského orla a florálních motivů, osazených diamantovými routami a dvěma rubíny, rozměry 9x7x4 cm, ruská puncovní značka, mistrovská zn. "A.H", Ag 875/1000 (ca 80 g). Stav A/B. Osvědčení puncovního úřadu.