A61/880
Anonym
LOVECKÁ SCÉNA
Persie
19. století
Lovecká scéna s jezdci na koních v hornaté krajině. Akvarel na slonovině, 123x233 mm. Pasparta a rám zdobeny arabeskovými motivy. Zaskleno.