A62/008
TÓRA
1846
Vel. 4°, hebr. Kožená vazba, novější hřbet, dobrý stav. Na předtitulní straně ručně psaný německý text datovaný „Brûnn, am 6. Mars 1850“ a signovaný „Josua Pollack“. Vydali Franz Edlen von Schmid a I. I. Busch ve Vídni.