A62/059
NAPOLEON BONAPARTE
Litografie na papíře, 635x485 mm, zn. vlevo dole „Enrico Corty Impresse“, uprostřed „L. Anneli“ a vpravo dole „Bologna lit. Zannoli“. Tisk zobrazuje Napoleona Bonaparte s rodinou. Pod tiskem se nacházejí vysvětlivky k jednotlivým postavám. Rámováno, zaskleno.