A62/064
Rosalba Carriera (1675-1757)
MARIE TEREZIE JAKO PASTÝŘKA
Akvarel a pastel na papíře, 540x420 mm, zn. na zadní straně dole „Rosalba Carriera“. Na zadní straně nahoře připsáno „Kaiserin Mariae Therese v. Osterreich Schäferin.“ Paspartováno, rámováno, zaskleno.