A62/065
Neznámý autor
DVOJICE PORTRÉTŮ
1851
Dva akvarely z období biedermeieru, pravděpodobně manželský pár.
1. Portrét ženy. 395x290 mm, zn. a dat. vlevo dole „Adéle Schnabel nic de Ruprecht 1851“. Hnědé skvrny při okrajích.
2. Portrét muže s knihou. 390x280 mm, zn. vlevo dole „Adéle 1851“.
Rámováno, zaskleno.