A62/067
Jan Adolf Brandeis (1818-1872)
MUŽ S DOPISEM
Akvarel na papíře, 315x235 mm, zn. na štítku na zadní straně rámu „J. Brandeis“. Rámováno, zaskleno. Z majetku paní V.