A62/078
Hugo Hodiener (1886-1955)
DÍVKA S KYTICÍ LUČNÍHO KVÍTÍ
Lept na papíře, 230x185 mm (výřez pasparty), sign. vlevo dole „Hodiener“. Paspartováno, rámováno, zaskleno.