A62/079
Vladimír Pukl (1896-1970)
AKT
Mědiryt na papíře, 480x350 mm (výřez pasparty), sign. vpravo dole „ Vl. Pukl“ a vlevo dole v tisku značeno monogramem „VP“. Paspartováno.