A62/082
Naděžda Hanáková (1925-2015)
ČERT A KÁČA
1959
Kombinovaná technika – kvaš a mastný pastel na papíře, 180x115 mm (výřez pasparty), sign. a dat. vpravo dole „HN59“.
Paspartováno.