A62/085
Rudolf Kundera (1911-2005)
UKŘIŽOVANÝ – STUDIE
1937
Akvarel na papíře, 332x183 mm (výřez pasparty), sign. a dat. vpravo dole „Rudolf Kundera / 1937“.
Paspartováno, rámováno, zaskleno.