Hlavní stránka > Aukce > 62. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Ukřižovaný – Studie

A62/085

Rudolf Kundera (1911-2005)

UKŘIŽOVANÝ – STUDIE

1937
Akvarel na papíře, 332x183 mm (výřez pasparty), sign. a dat. vpravo dole „Rudolf Kundera / 1937“. Paspartováno, rámováno, zaskleno.