A62/094
Jiří Šlitr (1924-1969)
ARCHITEKTONICKÝ MOTIV
Tuš a akvarel na papíře, 210x220 mm (výřez pasparty), sign. vpravo dole „Šlitr“. Paspartováno, rámováno, zaskleno.
Jiří Šlitr - malíř, grafik, hudebník, skladatel, herec. Studoval na Právnické fakultě UK v Praze, ve výtvarném díle se věnoval převážně kresbě a grafice.