A62/095
Alois Mikulka (1933)
MALÝ PRINC
1968
Perokresba na papíře, 295x210 mm, dat. a sign. při dolním okraji „1968 A. Mikulka“. Na zadní straně připojen list s kresbou známé scény z Malého prince se slonem a hroznýšem.
Rámováno, zaskleno.