A62/096
Alois Mikulka (1933)
DVOJICE TISKŮ
1977 a 1988
1. Linoryt na papíře, 200x285 mm (výřez pasparty), sign. barevně v horní části „A. Mikulka“, dat. vlevo nahoře „State Luis 1988“. „Hlášení: vyhorela: Stará Turá Brezová! Zapálila: kucharinka kňazova!“.
2. Linoryt na papíře, 230x345 mm (výřez pasparty), zn., dat. a sign. při dolním okraji „Poslední chvilky Bolka Polívky 1977 State Louis L. Mikulka“.
Paspartováno, rámováno, zaskleno.