A62/100
Andy Warhol (1928-1987)
CAMPBEL`S SOUP
Serigrafie na papíře, 566x380 mm (vč. rámu 685x487 mm), značeno v tisku vpravo dole „Andy Warhol“, vlevo dole tužkou „49/100“ a slepotiskově „George Israel editeur“, na zadní straně razítko „Art Gallery New York“ a „Leo Castelli New York“. Paspartováno, rámováno, zaskleno.