A62/200
Anonym podle P. P. Rubense
ALBRECHT VII.
17. stol.
Olej na plátně, 75x63 cm. Rámováno. Popraskaný rám. Reprezentativní portrét podle P. P. Rubense. Albrecht VII. Habsburský zvaný Albrecht Zbožný (1559-1621) byl rakouský arcivévoda, kardinál, toledský arcibiskup, nizozemský guvernér a portugalský místokrál. Mladší bratr Rudolfa II. a Matyáše.
Z majetku paní V.