A62/207
Neznámý autor
ZÁTIŠÍ S KVĚTY A OVOCEM
1873
Olej na plátně, 61x50,5 cm, značeno pd. "J Bouse 1873". Zátiší s bílou lilií, růžemi, hroznovým vínem a broskvemi.
Stav C.