A62/208
Eduard Gehbe (1845-1935)
LOVECKÉ ZÁTIŠÍ S TETŘEVEM
1894
Olej na plátně, 117,5x77,5 cm, sign. a dat. vlevo dole „Ed. Gehbe 1894“. Rámováno.