A62/209
Neznámý autor
DRŮBEŽ NA SELSKÉM DVOŘE A V KRAJINĚ
Okolo 1800
Olej na dřevěné desce, 11,8x15,3 cm, sign. vpravo dole „IAF“. - Olej na dřevěné desce, 12x15,2 cm, sign. vlevo dole „IAF“. Vpravo dole poškozeno hmyzem. Rámováno.
Stav A-B.