A62/221
Bohuslav Dvořák (1867-1951)
ZAHRADA
Olej na plátně, 40x52,5 cm, sign. vpravo dole „B. Dvořák“. Pohled do podvečerní zahrady s kvetoucími vlčími máky a diviznou. Stav B.