A62/243
Neznámý autor
DÁMA S CHRTEM
1900
Olej na plátně, 33x50 cm. Dáma v klobouku, s deštníkem a vipetem. Značeno vpravo dole "J M. (G. M.)". Rámováno.
Z majetku paní V.