A62/249
Vlastimil Košvanec (1887-1961)
NA VÝLETĚ
1929
Olej na plátně, 69x99 cm, sign. vpravo dole „V. Košvanec“. Na zadní straně autorský lístek. Rámováno.
Vlastimil Košvanec - absolvent pražské akademie, žák prof. Hynaise.