A62/252
Jan Brukner (1906-1969)
TŘI ŽENY
1942
Tempera na kartonu, 48,5x33,5 cm, sign. a dat. vlevo dole „brukner 42“, na rubu autorský štítek. Rámováno, zaskleno.
Z majetku paní V.