A62/261
Vladimír Svoboda (1937)
BOŽÍ MUKA II
Olej na dřevěné desce, 84x40 cm, zn. na zadní straně desky „84x40 / Kpt. Jaroše 12 / Boží muka II.“ Rámováno. Stav A.