A62/305
HODINY VE STYLU LUDVÍKA XV.
2. pol. 20. stol.
Stolní hodiny (nefunkční elektrický strojek) jsou umístěny ve vysoké, květinovými motivy rokokového stylu zdobené skříni. Patinované zlacení. V. 95 cm.
Stav D.