A62/310
BAROKNÍ ZRCADLOVÁ SKŘÍŇKA
Čechy,
18. stol.
Zrcadlo vsazené do dvířek skříňky zdobené zlacenou řezbou s motivy mušlí a rokaji, interiér skříňky zdoben řezbou drapérií se zlacením. 135x74 cm.
Stav A/B.