A62/311
ZRCADLO VE STYLU LUDVÍKA XIV.
19. stol.
Nástěnné zrcadlo s bohatě řezbovaným a zlaceným rámem, zdobeným motivy akantu, květů a lasturou v převýšené kartuši. 94x150 cm.
Stav C.