A62/315
NÁSTĚNNÉ ZRCADLO ART DECO
Rakousko, Vídeň,
20. léta 20. stol.
Zrcadlo ve zlaceném rámu z lipového dřeva. Kvalitní práce z vídeňského prostředí, ovlivněná pracemi Dagoberta Peche a Wiener Werkstätte. 70x93,5 cm.
Stav restaurováno.