A62/319
SEKRETÁŘ V BENÁTSKÉM STYLU
Itálie,
konec 19. stol.
Sekretář s dvoudveřovou skříní stojící na třízásuvkové komodě, zdobený celoplošně malbou lakem, řezbou a zlacením. Květinové motivy střídají plastické zlacené motivy s rokaji a pentlemi, nad převýšením horního dílu řezaná kartuše s lasturou a květinovou girlandou. Interiér vykládán sametem.