A62/323
KOMODA
Itálie,
1. třetina19. stol.
Čtyřzásuvková komoda z ořechového dřeva, intarzovaná javorovou a ořechovou linkou s rostlinnými motivy. 142x68x100 cm.
Stav restaurováno.