A62/324
KOMODA VE STYLU LUDVÍKA XV.
Francie,
pol. 20. stol.
Dvouzásuvková komoda s prohnutou čelní fasádou a boky, s bronzovými aplikami na nárožích a prohnutých kónických nohách. Celoplošně zdobeno intarzií v palisandrové dýze, horní deska z mramoru Breche de Medous. 77x39x85 cm.
Z majetku paní V.