A62/325
KOMODA LEDVINKA (TRANSITION STIL)
Francie,
80. léta 19. stol.
Drobná dvouzásuvková komoda charakteristického tvaru ledvinky je celoplošně dýhována mahagonovou a třešňovou dýhou, bronzová kování na zásuvkách a bordura po obvodu horní desky z bílého mramoru. 64x41x82 cm.
Z majetku paní V.