A62/339
STŮL KULATÝ
1. pol. 20. stol.
Stůl s kruhovou deskou na čtyřech kónických nohách, měkké dřevo dýhované mahagonovou dýhou. Lem pod deskou zdoben páskovou intarzií s linkováním. Ø 80 cm, v. 68 cm.
Z majetku paní V.