A62/359
VITRÍNA
Čechy,
30. léta 20. stol.
Dvoudveřová čtyřetážová prosklená vitrína, dýhovaná březovou dýhou, s interiérem v mahagonu. 37x91x150 cm.
Z majetku paní V.