A62/409
MALOVANÁ ČÍŠE
Čechy, Harrachovské sklárny, Nový Svět v Krkonoších
60. léta 18. stol.
Číška kónického tvaru z bezbarvého skla, broušená, zevně fasetovaná, na pohledové straně zdobena pestrou malbou opakními emaily s motivem rokokového kavalíra v krajině u architektonické ruiny, zlacený okraj.
V. 9,5 cm.
Neznačeno.