A62/420
POHÁR
Čechy, 2. třetina 19. stol.
Zvonovitý pohár ze silnostěnného bezbarvého skla, foukaný do formy a broušený, fasetovaný do osmistěnu, na jednotlivých fasetách vystupující kameny zdobené kaménkovým brusem, hladké odsazené hrdlo, krátká silná noha na obloučkové patce, zlacená štafáž s florálními motivy.
V. 15,6 cm.
Neznačeno.