A62/422
UPOMÍNKOVÁ ČÍŠE
Čechy, 1. třetina 20. stol.
Kónická číše s rozšířenou podstavou na osmiboké patce, bezbarvé silnostěnné sklo, broušené, na plášti dvě řady drobných medailonů přejímaných žlutou lazurou, s matně řezanými vedutami Prahy, mezi nimi květinové motivy.
V. 12,8 cm.
Neznačeno.
Z majetku paní V.