A62/425
DŽBÁN A MISKA NA MÁSLO
Anglie, 19. / 20. stol.
Džbán z bezbarvého skla s matně rytým florálním dekorem a postříbřenou gravírovanou montáží z obecného kovu s dekorativním uchem a odklopným víčkem, v. 24,3 cm, neznačeno. - Dekorativní máselnička s poklopem z reliéfně tlačeného postříbřeného obecného kovu, 19,5x12x8,5 cm, na podední značeno "Made in England".
Stav B - C.
Z majetku paní V.