A62/426
SALÁTOVÝ PŘÍBOR
20. stol.
Soubor servírovacích příborů na salát: dvojice lžic a dvě vidličky, bezbarvé sklo lisované, rukojetě s reliéfním dekorem.
D. 25 cm.
Neznačeno.
Stav A-C.
Z majetku paní V.