A62/429
POHÁR S VÍKEM
Čechy, Polubný, Josef Riedel
2. pol. 19. stol.
Zvonovitá číše na nízké patce ve tvaru květu a s obdobně formovaným víkem završeným jehlancovým úchytem, masivní bezbarvé sklo, broušené, reliéfně fasetované do devítistěnu, hladké odsazené hrdlo.
V. 19,5 cm.
Neznačeno.